Herbatka z Czystka

Czystek (Cistus Incanus L.) już w starożytności uważany był za roślinę leczniczą. Jest jednym z tych darów natury, które zawierają niesamowitą ilość polifenoli ( Elagotaniny, Proantocyjany i Flawonoidy) -czterokrotnie więcej, niż w czerwonym winie. Liście czystka zawierają aromatyczną żywicę, która także jest wyjątkowo bogata w polifenole- związki, szczególnie silnie oddziałujące przeciwko wirusom i bakteriom. Związki w nim zawarte sklejają wirusy i bakterie – dzięki czemu nie dopuszczają do ich połączenia z błoną komórkową.

Dowiedź się więcej o herbatce z czystka.

Herbatka zasadowa

Herbatka zasadowa wspomagająca zachowanie równowagi zasadowo-kwasowej.

Dowiedź się więcej o herbatce zasadowej.

 

 

Herbatka z jemioły

Jemioła zawiera flawonoidy, aminy, trójterpeny, kwasy organiczne, wiskotoksyny, związki śluzowe, związki potasu i wapnia. Od lat jest znane i cenione działanie wyciągów z jemioły obniżające ciśnienie tętnicze krwi. Związki czynne zawarte w jemiole zwalniają przyspieszone bicie serca spowodowane nadmiernym pobudzeniem nerwowym. Znoszą również przykre objawy dolegliwości sercowych u kobiet w okresie przekwitania.

Dowiedź się więcej o herbatce z jemioły.

Herbatka owocowa "Leśny skrzat"

Wyśmienita herbatka owocowo warzywna, która w składzie zawiera wyłącznie naturalne składniki: kawałki: buraka czerwonego, marchewki, jabłka, truskawki, maliny, winogrona oraz naturalny aromat.

Dowiedź się więcej o herbatce Leśny skrzat.

Herbatka owocowa "Hawaii-cocktail"

Wspaniała herbatka owocowa. Hibiskus, winogrona,  płatki dzikiej róży, kawałki ananasa (ananas, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), kawałki papaji (papaja, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), skórki owoców cytrusowych,  kawałki mango (mango, cukier), aromat

Dowiedź się więcej o herbatce Hawaii-cocktail